Silkolene RSF 7.5W

  • Silkolene RSF 7.5W
Silkolene RSF 7.5W
Тип масла Полуcинтетическое
384 грн
252 грн

 RSF-лінійка рідин для вилок підвіски.

 Рецептура базується на використанні високоіндексних олив. В поєднанні із антифрикційними синтетичними присадками забезпечує плавну амортизацію на всіх дорожніх нерівностях. Допускається змішування олив різної в′язкості. 

 Лінійка продуктів FUCHS SILKOLENE RSF (попередньо відома як PRO RSF) замінила стандартні вилочні оливи. Лінійка високоефективних RSF олив для вилок підвіски, доступних в різних в′язкостях 2.5, 7.5, 10& 15W, придатна для шосейного, дорожнього і гоночного застосувань. Оливи лінійки RSF було обрано і вже застосовуються багатьма провідними виробниками підвісок як оригінальні оливи в багатьох сучасних мотоциклах.

RSF 2.5 RSF 5 RSF 7.5 RSF 10 RSF 15
ISO 15 ISO 22 ISO 32 ISO 46 ISO 100

 Високий індекс в′язкості олив FUCHS SILKOLENE RSF забезпечує набагато ефективнішу та стійкішу амортизацію впродовж усього використання завдяки меншій залежності в′язкості від зміни температури.

 В результаті цього забезпечуються однорідні та стабільно високі показники роботи підвіски впродовж цілого дня, а також впродовж тривалих переїздів без втрати експлуатаційних характеристик та «відчуттів», спричинених підвищенням температури і  падінням «відкликання».

 Обрати відповідну в′язкість оливи із широкого ряду продуктів RSF  не складно - необхідно просто вибрати значення в′язкості по ISO і/або бажану вагу, яка вказана на оновлених блакитних етикетках каністр.

 Лінійка олив для підвіски FUCHS SILKOLENE RSF визнана провідними світовими виробниками та командами перегонів...