Производитель Silcolene

 У 1908 році сім′я підприємців Далтон з м.Белпер, Дербішир(Великобританія), заснувала іноваційну компанію, яка згодом стала відомою під назвою Silkolene.

 Міжнародний концерн FUCHS Silkolene - це бренд, визнаний у всьому світі, що продається у більш ніж 50 країнах та має понад 30 років досвіду науково-дослідної роботи. Він включає повний асортимент продуктів, який постійно оновлюється, та став виробом численних команд-чемпіонів. Продукти данного бренду використовуються, мають допуски та користуються попитом серед провідних професійних гоночних команд, таких як: MotoGP, World Superbikes, а також серед багатьох інших, зокрема команд з мотокросу та картингу.

 Розроблені з застосуванням найсучасніших технологій виробництва мастильних матеріалів, забезпечують користувачам відчутне покращення експлуатаційних показників.

 Від пересічних турерів до супербайків, від любителів до професійних гонщиків. FUCHS Silkolene - безпечний лідер у виробництві мастильних матеріалів, очисників та продуктів для захисту мотоциклетної техніки.